logo
Opto-Edu (Beijing) Co., Ltd. 0086-13911110627 sale@optoedu.com
Led Semi Auto Trinocular Stereo Microscope For Research Scientific Laboratory A12.1093-L

Led Semi Auto Trinocular Mikroskop Stereo do Badań Naukowych Laboratorium A12.1093-L

  • Podkreślić

    Led trinokularowy stereo mikroskop

    ,

    semi auto trinocular stereo mikroskop

    ,

    badania naukowe laboratorium trinocular stereo mikroskop

  • Metoda obserwacji
    Jasne pole
  • Główny korpus
    Nadwozie półautomatyczne ATL + oświetlenie LED
  • Głowa
    Ergo uchylna głowica trójokularowa, nachylenie 0°~35°
  • Okular
    SW10x/25mm, wysoki punkt oczny, regulacja dioptrii, śr.30mm
  • Nosek
    Nosek z automatycznym kodowaniem, sześcioramienny, do tyłu
  • Cel
    N-PLN Cel planu nieskończoności
  • Miejsce pochodzenia
    Chiny
  • Nazwa handlowa
    CNOEC, OPTO-EDU
  • Orzecznictwo
    CE, Rohs
  • Numer modelu
    A12.1093-L
  • Dokument
  • Minimalne zamówienie
    1 szt
  • Cena
    FOB $1~1000, Depend on Order Quantity
  • Szczegóły pakowania
    Opakowanie kartonowe, do transportu eksportowego
  • Czas dostawy
    5 ~ 20 dni
  • Zasady płatności
    T / T, West Union, Paypal
  • Możliwość Supply
    5000 sztuk / miesiąc

Led Semi Auto Trinocular Mikroskop Stereo do Badań Naukowych Laboratorium A12.1093-L

Trinokular uchylny 0-35°, EW10x/25mm, automatyczny sześciocylindrowy nos, plan Infinity NIS60 4x10x20x40x100x, stolik bez stojaka 190x152/78x54mm, automatyczny wychylny kondensor NA0.9/0.25, współosiowy, oświetlenie Kohler automatyczna regulacja jasności, 3W LED, funkcja ECO

Led Semi Auto Trinocular Mikroskop Stereo do Badań Naukowych Laboratorium A12.1093-L 0

Led Semi Auto Trinocular Mikroskop Stereo do Badań Naukowych Laboratorium A12.1093-L 1

Led Semi Auto Trinocular Mikroskop Stereo do Badań Naukowych Laboratorium A12.1093-L 2

Led Semi Auto Trinocular Mikroskop Stereo do Badań Naukowych Laboratorium A12.1093-L 3

Led Semi Auto Trinocular Mikroskop Stereo do Badań Naukowych Laboratorium A12.1093-L 4

Led Semi Auto Trinocular Mikroskop Stereo do Badań Naukowych Laboratorium A12.1093-L 5

Led Semi Auto Trinocular Mikroskop Stereo do Badań Naukowych Laboratorium A12.1093-L 6

  A12.1095 to nowo zaprojektowany, w pełni automatyczny, naukowy mikroskop laboratoryjny do badań naukowych, wyposażony w platformę elektryczną, automatyczne ustawianie ostrości, elektryczną konwersję obiektywu, kontroler ekranu dotykowego i potężne oprogramowanie do obrazowania;Dzięki precyzyjnemu połączeniu między częściami realizowane są funkcje obserwacji mikroskopowej, akwizycji obrazu i przetwarzania obrazu, a powtarzalność operacji jest ograniczona.Ponadto może przywrócić ustawienia mikroskopu i ustawienia parametrów ostatniej operacji oraz poprawić stabilność i dokładność obrazowania mikroskopowego.Obsługa mikroskopu może być tak szybka i wydajna.        
W pełni automatyczny mikroskop laboratoryjny zmotoryzowanych badań naukowych A12.1091 A12.1093 A12.1095 Nr kat.
System optyczny System optyczny NIS60 Infinity ● ● ●  
Metoda obserwacji Jasne pole ● ● ●  
Ciemne pole ○ ○ ○  
Polaryzacja ○ ○ ○  
Kontrast fazowy ○ ○ ○  
fluorescencyjny ○ ○ ○  
DIC ○ ○ ○  
Główny korpus A12.1091-H Ręczny korpus + oświetlenie halogenowe. ●     A54.1090-BH
A12.1091-L Korpus ręczny + oświetlenie LED. ●     A54.1090-BL
Nadwozie półautomatyczne A12.1093-H + oświetlenie halogenowe.
Automatyczna końcówka do nosa + automatyczny kondensor + automatyczna regulacja jasności
  ●   A54.1090-ATH
Nadwozie półautomatyczne A12.1093-L + oświetlenie LED.
Automatyczna końcówka do nosa + automatyczny kondensor + automatyczna regulacja jasności
  ●   A54.1090-ATL
A12.1095 Full Auto Body + oświetlenie LED.
Auto Nosek + Auto Jasność + Auto X/Y/Z Stage + Dotykowy Ekran LCD
    ●  
Głowa Głowica lornetki Seidentopf, pochylona pod kątem 30°,
Odległość między źrenicami 47-78mm
○ ○ ○ A53.1090-B
Głowica trójokularowa Seidentopf pochylona pod kątem 30°,
Odległość między źrenicami 47-78mm,
3-poziomowy przełącznik podziału światła E100:P0/E20:P80/E0:P100
● ○ ● A53.1090-T
Ergo uchylna głowica trójokularowa, nachylenie 0°~35°,
Odległość między źrenicami 47-78mm,
3-poziomowy przełącznik podziału światła E100:P0/E20:P80/E0:P100
○ ● ○ A53.1090-TT
Okular SW10x/25mm, wysoki punkt oczny, regulacja dioptrii, śr.30mm ●● ●● ●● A51.1090-1025
SW10x/22mm, wysoki punkt oczny, regulacja dioptrii, śr.30mm ○ ○ ○ A51.1090-1022
EW12,5x/16mm, wysoki punkt oczny ○ ○ ○ A51.1090-12516
WF15x/16mm, wysoki punkt oczny, regulacja dioptrii, średnica 30mm ○ ○ ○ A51.1090-1516
WF20x/12mm, wysoki punkt oczny, regulacja dioptrii, średnica 30mm ○ ○ ○ A51.1090-2012
Nosek Ręczna końcówka nosowa, pięciokrotna, do tyłu, regulowana w środku ○ ○ ○ A54.1091-5M
Ręczna końcówka nosowa, sześcioramienna, do tyłu ●     A54.1091-6M
Kodowana końcówka nosowa, sześcioramienna, do tyłu, do automatycznej regulacji jasności ○     A54.1091-6C
Automatycznie kodowana końcówka nosowa, sześcioramienna, do tyłu,
Zmotoryzowane cele przełączające, kontrolowane przez:
1. Przycisk skrótu po prawej stronie podstawy, może szybko przełączać 2 wstępnie ustawione cele
2. Panel zdalnego sterowania przed podstawą, naciśnij każdy przycisk, aby automatycznie przełączać cele i regulować natężenie światła.2 przyciski mogą być definiowane przez siebie dla najczęściej używanych celów, naciśnij zielony przycisk, aby przełączać się między nimi
○ ● ● A54.1091-6A
Z gniazdem na suwak kompensatora polaryzacji lub suwak DIC ● ● ●  
Chroń osłonę otworów na nos ● ● ● A54.1091-C
NIS60
N-zł
Cel planu nieskończoności
2x/0,06, WD7,5mm, szklana osłona 0,17mm ○ ○ ○ A52.1090-2
4x/0,10, WD30mm, Szklana osłona 0,17mm ● ● ● A52.1090-4
10x/0,25, WD10,2mm, szklana osłona 0,17mm ● ● ● A52.1090-10
20x/0,40, WD12mm, szklana osłona 0,17mm ● ● ● A52.1090-20
40x/0,65, WD0,7 mm, szklana osłona 0,17 mm ● ● ● A52.1090-40
50x/0.95 (olej, WD0.19mm, osłona szklana 0.17mm) ○ ○ ○ A52.1090-50
60x/0,8, WD0,3 mm, szklana osłona 0,17 mm ○ ○ ○ A52.1090-60
100x/1,25 (olej), WD0,2 mm, szklana osłona 0,17 mm ● ● ● A52.1090-100
Plan nieskończoności NIS60 APO 20x/0.75, WD1.1mm, Szklana osłona 0.17mm ○ ○ ○ A52.1091-20
100x/1.45 (olej), WD0.13mm, Szklana osłona 0.17mm ○ ○ ○ A52.1091-100
Etap roboczy Dwuwarstwowa scena mechaniczna w pełnym rozmiarze 302x152mm, rozmiar stołu scenicznego 190x152mm, zakres ruchu 78x32mm, podwójny uchwyt suwaka, z wkładką ze szkła Gorilla, lewy uchwyt ○   ○ A54.1092-GL
Dwuwarstwowa scena mechaniczna w pełnym rozmiarze 302x152mm, rozmiar stołu scenicznego 190x152mm, zakres ruchu 78x32mm, podwójny uchwyt suwaka, z wkładką ze szkła Gorilla, prawy uchwyt ●   ○ A54.1092-GR
Dwuwarstwowa scena mechaniczna w pełnym rozmiarze 302x152mm, rozmiar stołu scenicznego 190x152mm, zakres ruchu 78x32mm, podwójny uchwyt suwaka, z wkładką ze szkła szafirowego, lewy uchwyt   ○ ○ A54.1092-SL
Dwuwarstwowa scena mechaniczna w pełnym rozmiarze 302x152mm, rozmiar stołu scenicznego 190x152mm, zakres ruchu 78x32mm, podwójny uchwyt suwaka, z wkładką ze szkła szafirowego, prawy uchwyt   ● ○ A54.1092-SR
Pokrętło regulacji niskiego położenia, regulacja wysokości w górę/w dół 18 mm, wypukły mechanizm prowadzący do łatwego umieszczania suwaka jedną ręką, z regulowanym pierścieniem naprężenia, ze śrubą zabezpieczającą ● ● -  
W pełni automatyczny stopień roboczy sterowania zmotoryzowanego X / Y / Z, w tym joystick sterujący,
--Zakres podróży X:125mm, Y:75mmm,
--Minimalny krok 0.1um
--Re-Pozycja Dokładne +/-1.5um
--Maksymalna prędkość 25mm/s
--Rozmiar: 275x239x44,5mm
--Miękkie zatrzymanie, zatrzymanie mechaniczne, zatrzymanie optoelektroniczne;
--Dokładna zmiana położenia osi Z: średnia +/-1,5um, blisko ostrości +/-0,1um
--Maksymalna prędkość osi Z 10r/s
-3D Drążek sterujący, 4 prędkości
--Połączenie przez USB2.0 i RS232
--Prędkość komunikacji 9600 bitów
○ ○ ● A54.1095-A
Aktualizacja osi Z za pomocą optycznej linijki kratowej ○ ○ ○ A54.1095-B
Skraplacz Skraplacz wychylny NA0.9/0.25 ●     A56.1091-S
Kondensor wysuwany automatycznie NA0.9/0.25   ● - A56.1091-A
Skupienie Koncentryczne zgrubne i dokładne ogniskowanie, dokładny podział 0,001 mm, zakres ogniskowania 35 mm, zgrubny skok 37,7 mm, dokładny skok 0,1 mm, można wymieniać koło ręczne między lewym a prawym ● ● ●  
Źródło światła Transmisja oświetlenia Kohler, regulacja jasności,
Halogen 12V100W, zewnętrzna lampa domowa
Dla A12.1091-H, A12.1093-H
● ●   A56.1090-12V100W
Transmisja oświetlenia Kohler, regulacja jasności,
3W S-LED, wbudowany korpus
Dla A12.1091-L, A12.1093-L
    ● A56.1090-3WLED
Funkcja ECO Obsługa automatycznego wyłączania po 30 minutach od pozostawienia operatora w celu oszczędzania energii ● ● ● A56.1090-ECO
Automatyczna regulacja jasności, jasność dla każdego celu może zostać zapamiętana i przywrócona po wybraniu celu
(Aby uaktualnić A12.1091 do automatycznej regulacji jasności, należy zaktualizować jego końcówkę nosową do kodowanej końcówki A54.1091-6C w tym samym czasie)
○ ● ● A56.1090-AB
Filtr do transmisji światła Uchwyt filtra na podstawie, może pomieścić 3 filtry ● ● ● A56.1092-H
Filtruj LBD ● ● ● A56.1092-LBD
Filtruj zielony ● ● ● A56.1092-G
Filtr żółty ● ● ● A56.1092-Y
Filtr ND6 ● ● ● A56.1092-ND6
Filtr ND25 ● ● ● A56.1092-ND25
Adapter Adapter okularu Dia.23,2mm ○ ○ ○ A55.1090-E
Mocowanie C 1.0x ○ ○ ○ A55.1090-1,0x
Mocowanie C 0.5x ○ ○ ○ A55.1090-0,5x
Oprogramowanie Podstawowe oprogramowanie do przetwarzania obrazu NOMIS ○ ○ ○ 30.1090
Ciemne pole Kondensor ciemnego pola, NA 0,7~0,9, suchy ○ ○ ○ A5D.1090-D
Kondensor ciemnego pola, NA 1,25~1,36, zanurzenie ○ ○ ○ A5D.1090-I
Cel ciemnego pola, plan nieskończoności 100X,
Do immersyjnych obserwacji ciemnego pola
○ ○ ○ A5D.1030-3
Obiektyw ciemnego pola, Plan nieskończoności 100X, z przesłoną tęczówki,
Do immersyjnych obserwacji ciemnego pola
○ ○ ○ A5D.1030-4
Polaryzacja Polaryzator do przesyłania źródła światła, wysuwany, na kolektorze ○ ○ ○ A5P.1091-BP
Analizator do transmisji światła, suwak z kwarcowym kompensatorem klinowym ○ ○ ○ A5P.1091-BA
Uaktualnij do profesjonalnego mikroskopu polaryzacyjnego A15.1091 ○   ○ A15.1091
Kontrast fazowy Kondensator kontrastu fazowego wieżyczki, regulowany w środku ○ ○ ○ A5C.1090
Teleskop centrujący 10x ○ ○ ○ A5C.1092
Infinity Plan Faza Kontrast Cel N-PLN PH 10x/0,25 ○ ○ ○ A5C.1091-10
Infinity Plan Faza Kontrast Cel N-PLN PH 20x/0,40 ○ ○ ○ A5C.1091-20
Infinity Plan Faza Kontrast Cel N-PLN PH 40x/0,65 ○ ○ ○ A5C.1091-40
Infinity Plan Faza Kontrast Cel N-PLN PH 100x/1,25 (ropa) ○ ○ ○ A5C.1091-100
DIC Polaryzator do transmisji źródła światła ○ ○ ○ A5P.1090-TP
Turretowy skraplacz DIC ○ ○ ○ A5C.1095
Suwak DIC 10x, używany z obiektywem fluorescencyjnym Semi-APO ○ ○ ○ A5C.1095-10
Suwak DIC 20x/40x, używany z obiektywem fluorescencyjnym Semi-APO ○ ○ ○ A5C.1095-2040
Suwak DIC 100x, używany z obiektywem fluorescencyjnym Semi-APO ○ ○ ○ A5C.1095-100
Slajd DIC z analizatorem 10x-20x ○ ○ ○ A5C.1095-1020P
Slajd DIC z analizatorem 40x-100x ○ ○ ○ A5C.1095-40100P
NIS60 N-PLFN
Pół-APO
Fluorescencyjny
Cel
Dla DIC
4x/0,13, WD16.5, szklana osłona 0,17mm ○ ○ ○ A5F.1091-4
10x/0,3, WD8.1, szklana osłona 0,17 mm ○ ○ ○ A5F.1091-10
20x/0,5, WD2.1, szklana osłona 0,17mm ○ ○ ○ A5F.1091-20
40x/0,75, WD0,7, szklana osłona 0,17mm ○ ○ ○ A5F.1091-40
100x/1.3, WD0.15, Szyba osłonowa 0.17mm, Olej ○ ○ ○ A5F.1091-100
Fluorescencyjny Uaktualnij do mikroskopu fluorescencyjnego A16.1093, A16.1095 - ○ ○ A16.1093, A16.1095
Inne akcesoria Uchwyt na stolik roboczy ● ● ● A54.1096
Adapter do regulacji położenia oczu ○ ○ ○ A54.1096-A1
Adapter do obniżania pozycji stolika 1" ○ ○ ○ A54.1096-A2
Olejek immersyjny ● ● ● A50.1090-01
Klucz imbusowy ● ● ● A50.1090-02
Kabel zasilający ● ● ● A50.1090-03
Krótka osłona oczu, do okularu ○ ○ ○ A50.1090-04
Długa osłona oczu, do okularu ○ ○ ○ A50.1090-05
Mikrometr okularowy, krzyżowy ○ ○ ○ A50.1090-06
Pierścień adaptera do instalacji mikrometru okularowego ○ ○ ○ A50.1090-07
Kabel USB ○ ○ ○ A50.1090-08
Uwaga: „● „W tabeli to standardowe stroje”, „○” to opcjonalne akcesoria „-” jest niedostępne