logo
Opto-Edu (Beijing) Co., Ltd. 0086-13911110627 sale@optoedu.com
OPTO EDU A16.1093-L Trinocular LED Upright Fluorescent Light Microscope Semi Auto

OPTO EDU A16.1093-L Trójokularowy mikroskop fluorescencyjny LED półautomatyczny

  • Podkreślić

    cyfrowy mikroskop trójokularowy

    ,

    mikroskop cyfrowy usb

    ,

    mikroskop plan infinity

  • Metoda obserwacji
    Jasne pole, fluorescencyjne
  • Główny korpus
    Nadwozie półautomatyczne ATL + oświetlenie LED
  • Głowa
    Ergo uchylna głowica trójokularowa, nachylenie 0°~35°
  • Okular
    SW10x/25mm, wysoki punkt oczny, regulacja dioptrii, śr.30mm
  • Nosek
    Nosek z automatycznym kodowaniem, sześcioramienny, do tyłu
  • Cel
    N-PLFN Infinity Plan Semi-APO Obiektyw fluorescencyjny
  • Miejsce pochodzenia
    CHINY
  • Nazwa handlowa
    CNOEC, OPTO-EDU
  • Orzecznictwo
    CE, Rohs
  • Numer modelu
    A16.1093
  • Dokument
  • Minimalne zamówienie
    1 pc
  • Cena
    FOB $1~1000, Depend on Order Quantity
  • Szczegóły pakowania
    Opakowanie kartonowe, do transportu eksportowego
  • Czas dostawy
    404 Site www.puresilverjewellery.com is not served on this interface
  • Zasady płatności
    T / T, West Union, Paypal
  • Możliwość Supply
    5000 sztuk / miesiąc

OPTO EDU A16.1093-L Trójokularowy mikroskop fluorescencyjny LED półautomatyczny

Trinokular uchylny 0-35°, EW10x/25mm, automatyczny sześcioramienny nosek, Infinity Plan Semi-APO Fluorescent 4x10x20x40x100x, Rackless Stage 190x152/78x54mm, Auto Swing-Out Condensor NA0.9/0.25, Coaxial, Transmisja światła 3W LED, oświetlenie Kohlera, Automatyczna regulacja jasności, funkcja ECO, odbijanie światła epifluorescencyjnego 100 W HBO Mecury, filtr fluorescencyjny B, G, UV, V

OPTO EDU A16.1093-L Trójokularowy mikroskop fluorescencyjny LED półautomatyczny 0

OPTO EDU A16.1093-L Trójokularowy mikroskop fluorescencyjny LED półautomatyczny 1

OPTO EDU A16.1093-L Trójokularowy mikroskop fluorescencyjny LED półautomatyczny 2

OPTO EDU A16.1093-L Trójokularowy mikroskop fluorescencyjny LED półautomatyczny 3

OPTO EDU A16.1093-L Trójokularowy mikroskop fluorescencyjny LED półautomatyczny 4

OPTO EDU A16.1093-L Trójokularowy mikroskop fluorescencyjny LED półautomatyczny 5

OPTO EDU A16.1093-L Trójokularowy mikroskop fluorescencyjny LED półautomatyczny 6

A16.1093 Laboratoryjny Mikroskop Fluorescencyjny Poziomu Badawczego A16.1093-H A16.1093-L Kat.Nie.
System optyczny System optyczny NIS60 Infinity ● ●  
Metoda obserwacji Jasne pole ● ●  
Ciemne pole ○ ○  
Polaryzacja ○ ○  
Kontrast fazowy ○ ○  
fluorescencyjny ● ●  
S ○ ○  
Główny korpus Nadwozie półautomatyczne ATL + oświetlenie LED.
Automatyczna końcówka do nosa + automatyczny kondensor + automatyczna regulacja jasności
● ● A54.1090-ATL
Głowa Ergo uchylna głowica trójokularowa, nachylenie 0°~35°,
Odległość między źrenicami 47-78mm,
3-poziomowy przełącznik podziału światła E100:P0/E20:P80/E0:P100
● ● A53.1090-TT
Okular SW10x/25mm, wysoki punkt oczny, regulacja dioptrii, śr.30mm ●● ●● A51.1090-1025
SW10x/22mm, wysoki punkt oczny, regulacja dioptrii, śr.30mm ○ ○ A51.1090-1022
EW12,5x/16mm, wysoki punkt oczny ○ ○ A51.1090-12516
WF15x/16mm, wysoki punkt oczny, regulacja dioptrii, średnica 30mm ○ ○ A51.1090-1516
WF20x/12mm, wysoki punkt oczny, regulacja dioptrii, średnica 30mm ○ ○ A51.1090-2012
Nosek Automatycznie kodowana końcówka nosowa, sześcioramienna, do tyłu,
Zmotoryzowane cele przełączające, kontrolowane przez:
1. Przycisk skrótu po prawej stronie podstawy, może szybko przełączać 2 wstępnie ustawione cele
2. Panel zdalnego sterowania przed podstawą, naciśnij każdy przycisk, aby automatycznie przełączać cele i regulować natężenie światła.2 przyciski mogą być definiowane przez siebie dla najczęściej używanych celów, naciśnij zielony przycisk, aby przełączać się między nimi
● ● A54.1091-6A
Z gniazdem na suwak kompensatora polaryzacji lub suwak DIC ● ●  
N-PLFN
Plan nieskończoności
Obiektyw fluorescencyjny Semi-APO
PlanF S-APO 4x/0,13, WD16,5mm, Szyba osłonowa 0,17mm ● ● A5F.1091-4
PlanF S-APO 10x/0,30, WD8,1mm, osłona szklana 0,17mm ● ● A5F.1091-10
PlanF S-APO 20x/0.50, WD2.1mm, Szklana osłona 0.17mm ● ● A5F.1091-20
PlanF S-APO 40x/0,75, WD0,7mm, szkło osłonowe 0,17mm ● ● A5F.1091-40
PlanF S-APO 100x/1.30(olej), WD0.15mm, osłona szklana 0.17mm ● ● A5F.1091-100
Etap roboczy Dwuwarstwowa scena mechaniczna w pełnym rozmiarze 302x152mm, rozmiar stołu scenicznego 190x152mm, zakres ruchu 78x32mm, podwójny uchwyt suwaka, z wkładką ze szkła szafirowego, lewy uchwyt ○ ○ A54.1092-SL
Dwuwarstwowa scena mechaniczna w pełnym rozmiarze 302x152mm, rozmiar stołu scenicznego 190x152mm, zakres ruchu 78x32mm, podwójny uchwyt suwaka, z wkładką ze szkła szafirowego, prawy uchwyt ● ● A54.1092-SR
Pokrętło regulacji niskiego położenia, regulacja wysokości w górę/w dół 18 mm, wypukły mechanizm prowadzący do łatwego umieszczania suwaka jedną ręką, z regulowanym pierścieniem naprężenia, ze śrubą zabezpieczającą ● ●  
Skraplacz Kondensor wysuwany automatycznie NA0.9/0.25 ● ● A56.1091-A
Skupienie Koncentryczne zgrubne i dokładne ogniskowanie, dokładny podział 0,001 mm, zakres ogniskowania 35 mm, zgrubny skok 37,7 mm, dokładny skok 0,1 mm, można wymieniać koło ręczne między lewym a prawym ● ●  
Źródło światła Transmisja oświetlenia Kohler, regulacja jasności,
Halogen 12V100W, zewnętrzna lampa domowa
●   A56.1090-12V100W
Transmisja oświetlenia Kohler, regulacja jasności,
3W S-LED, wbudowany korpus
  ● A56.1090-3WLED
Funkcja ECO Obsługa automatycznego wyłączania po 30 minutach od pozostawienia operatora w celu oszczędzania energii ● ● A56.1090-ECO
Automatyczna regulacja jasności, jasność dla każdego celu może zostać zapamiętana i przywrócona po wybraniu celu ● ● A56.1090-AB
Filtr do transmisji światła Uchwyt filtra na podstawie, może pomieścić 3 filtry ● ● A56.1092-H
Filtruj LBD ● ● A56.1092-LBD
Filtruj zielony ● ● A56.1092-G
Filtruj żółty ● ● A56.1092-Y
Filtr ND6 ● ● A56.1092-ND6
Filtr ND25 ● ● A56.1092-ND25
Adapter Adapter okularu Dia.23,2mm ○ ○ A55.1090-E
Mocowanie C 1.0x ○ ○ A55.1090-1,0x
Mocowanie C 0.5x ○ ○ A55.1090-0,5x
Oprogramowanie Podstawowe oprogramowanie do przetwarzania obrazu NOMIS ○ ○ 30.1090
Ciemne pole Kondensor ciemnego pola, NA 0,7~0,9, suchy ○ ○ A5D.1090-D
Kondensor ciemnego pola, NA 1,25~1,36, zanurzenie ○ ○ A5D.1090-I
Cel ciemnego pola, plan nieskończoności 100X,
Do immersyjnych obserwacji ciemnego pola
○ ○ A5D.1030-3
Obiektyw ciemnego pola, Plan nieskończoności 100X, z przesłoną tęczówkową,
Do immersyjnych obserwacji ciemnego pola
○ ○ A5D.1030-4
Polaryzacja Polaryzator do transmisji źródła światła ○ ○ A5P.1091-P
Slajd analizatora do źródła światła transmitującego ○ ○ A5P.1091-A
Zestaw do dny moczanowej: Polaryzator, λ Slide, Quaterz Wedge Slide ○ ○ A5P.1091-T
Uaktualnij do profesjonalnego mikroskopu polaryzacyjnego A15.1091     A15.1091
Kontrast fazowy Kondensator kontrastu fazowego wieżyczki, regulowany w środku ○ ○ A5C.1090
Teleskop centrujący 10x ○ ○ A5C.1092
Infinity Plan Faza Kontrast Cel N-PLN PH 10x/0,25 ○ ○ A5C.1091-10
Infinity Plan Faza Kontrast Cel N-PLN PH 20x/0,40 ○ ○ A5C.1091-20
Infinity Plan Faza Kontrast Cel N-PLN PH 40x/0,65 ○ ○ A5C.1091-40
Infinity Plan Faza Kontrast Cel N-PLN PH 100x/1,25 (ropa) ○ ○ A5C.1091-100
DIC Polaryzator do transmisji źródła światła ○ ○ A5P.1090-TP
Turretowy skraplacz DIC ○ ○ A5C.1095
Slajd DIC 10x, używany z obiektywem fluorescencyjnym Semi-APO ○ ○ A5C.1095-10
Suwak DIC 20x/40x, używany z obiektywem fluorescencyjnym Semi-APO ○ ○ A5C.1095-2040
Suwak DIC 100x, używany z obiektywem fluorescencyjnym Semi-APO ○ ○ A5C.1095-10
Slajd DIC z analizatorem 10x-20x ○ ○ A5C.1095-1020P
Slajd DIC z analizatorem 40x-100x ○ ○ A5C.1095-40100P
Przystawka fluorescencyjna Odbij iluminator epifluorescencyjny Mercury, tarcza wieżyczki z 6 pozycjami dla bloku filtra fluorescencyjnego, z barierą ochronną ● ● A5F.1090
Skrzynka zasilająca 220 V/110 V z możliwością ładowania, wyświetlacz cyfrowy ● ● A5F.1090-100WH
Obudowa lampy rtęciowej 100 W ● ● A5F.1090-100WP
Epi-fluorescencyjny iluminator LED Reflect, tarcza wieżyczki z 6 pozycjami na blok filtra fluorescencyjnego, z barierą ochronną ○ ○ A5F.1090-LED
Moduł źródła światła LED, do filtra fluorescencyjnego B ○ ○ A5F.1090-LB
Moduł źródła światła LED, do filtra fluorescencyjnego G ○ ○ A5F.1090-LG
Moduł źródła światła LED, do filtra fluorescencyjnego U ○ ○ A5F.1090-LU
Moduł źródła światła LED, do filtra fluorescencyjnego V ○ ○ A5F.1090-LV
Filtr fluorescencyjny B, BP460-490, BA520, DM500 ● ● A5F.1090-B
Filtr fluorescencyjny G, BP510-550, BA590, DM570 ● ● A5F.1090-G
Filtr fluorescencyjny U, BP330-385, BA420, DM400 ● ● A5F.1090-U
Filtr fluorescencyjny V, BP400-410, BA455, DM455 ● ● A5F.1090-V
Filtr fluorescencyjny FITC, BP460-495, BA510-550, DM505 ○ ○ A5F.1090-FITC
Filtr fluorescencyjny DAPI, BP360-390, BA435-485, DM415 ○ ○ A5F.1090-DAPI
Filtr fluorescencyjny TRITC, BP528-553, BA578-633, DM565 ○ ○ A5F.1090-TRITC
Filtr fluorescencyjny R, BP620-650, BA670-750, DM660 ○ ○ A5F.1090-R
Filtr fluorescencyjny pusty blok ○ ○ A5F.1090-E
Filtr ND6 ● ● A5F.1090-ND6
Filtr ND25 ● ● A5F.1090-ND25
Płytka centrująca ○ ○ A5F.1090-01
Osłona chroniąca przed odblaskiem światła fluorescencyjnego, umieszczona na kolektorze świetlnym na stojaku, w przypadku modelu samochodowego ○ ○ A5F.1090-02
Inne akcesoria Uchwyt na stolik roboczy ● ● A54.1096
Adapter do regulacji położenia oczu ○ ○ A54.1096-A1
Adapter do obniżania pozycji stolika 1" ○ ○ A54.1096-A2
Olejek immersyjny ● ● A50.1090-01
Klucz imbusowy ● ● A50.1090-02
Kabel zasilający ● ● A50.1090-03
Krótka osłona oczu, do okularu ○ ○ A50.1090-04
Długa osłona oczu, do okularu ○ ○ A50.1090-05
Mikrometr okularowy, krzyżowy ○ ○ A50.1090-06
Pierścień adaptera do instalacji mikrometru okularowego ○ ○ A50.1090-07
Kabel USB ○ ○ A50.1090-08
Uwaga: „● „W tabeli to standardowe stroje”, „○” to opcjonalne akcesoria „-” jest niedostępne